Lancome Hydra Zen Hydra Zen

noční regenerační krém pro všechny typy pleti včetně citlivé (Soothing Recharging Night Cream) 50 ml
Stres nepříznivě působí na vaši pleť stejně jako účinky životního prostředí, ve kterém se pohybujete před den. Lancome Hydrazen Neurocalm tyto nepříznivé projevy neutralizuje a pomáhá vaší pleti se přes noc obnovit a získat potřebnou rovnováhu. Obsahuje přírodní rostlinné výtažky, které posilují obranyschopnost a vyživují ji. Ráno po probuzení bude vaše pleť zrelaxovaná a svěží, na dotek hladší a měkčí.
Cena: 1 334 Kč
Když nyní objednám, kdy mi zboží dorazí?
U Vás poštou U Vás kurýrem PPL
Úterý 22.5.2018 Úterý 22.5.2018
Uvedené časy dodání vyplývají z informací přepravců, nelze je garantovat.

Lancome Hydra Zen Hydra Zen noční regenerační krém pro všechny typy pleti včetně citlivé (Soothing Recharging Night Cream) 50 ml
zvětšit obrázek


1 Nejnižší ceny denní aktualizace ceny 2 Rychlé doručení máme vlastní sklady 3 Týdenní akce ušetříte ještě více 4 Pouze originální zboží

Klidný a bezpečný nákup
Nemějte obavu z nákupu u nás. Naše obchodní podmínky splňují všechny zákonné náležitosti a dbáme na to, aby zákazník byl u nás vždy na prvním místě. Prodejem na internetu se navíc zabýváme řadu let.
Máme nízké ceny
I když jsou parfémy na internetu levnější, než v kamenných obchodech, my jsme ještě levnější. Zajímá vás, jak to, že naše stojí parfémy tak málo?